Занедбаний завод Нової Каховки може перетворитись у «зелене» містечко

На місці військового заводу «Сокіл» у Новій Каховці можна побудувати містечко з житловими будинками, стадіоном, дитячими майданчиками, магазинами, зонами відпочинку та освітнім центром. Для цього розглядається можливість представлення проекту ревіталізації (дослівно «повернення до життя») заводу на Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» аби зацікавити інвесторів, так як приблизна сума інвестицій 100 млн грн.

Повідомляє сайт Нова Каховка Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

Про це вчора заступник голови ОДА Євген Рищук зазначив під час відвідин потенційного майданчика для інвестицій: «Містечко повинно бути побудовано з урахуванням використання «зелених» технологій, які цьогоріч є центральною темою на інвестиційному форумі».

Проект було запропоновано Павлом Ярмієм, радником голови міської адміністрації Нової Каховки, який розповів про потенціал об’єкту. На його переконання європейський досвід ревіталізації таких споруд більше ніж успішний. Змінюється сама концепція споруди, що дозволяє покращити якість міського середовища та осучаснити його.

Одним з найбільш розповсюджених прикладів ревіталізації у Європі є фабрика “Manufactura” у місті Лодзь (Польша). Manufaktura стала одним з найуспішніших проектів по відновленню виробничих об’єктів загальною площею 110 000 м ². Завдяки ревіталізації не працюючий промисловий комплекс став одним з найпопулярніших туристичних центрів країни

Наразі на частині реставрованої території заводу знаходиться декілька закладів освіти, які можна об’єднати у сучасний центр освіти для студентів. Але площа у 16 га дозволяє створити сучасне містечко у місті.

Джерело: Нова Каховка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)