У Генічеську відбулася конференція педагогічних працівників

29 серпня відбулась конференція педагогічних працівників району. В святковій атмосфері слухали керівника відділу освіти про здобутки та успіхи наших освітян на теренах району, області та країни за 2016-2017рр.

Повідомляє сайт ГЕНІЧЕСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на районну раду.

Були нагородження грамотами, подяками та грошовими винагородами за вагомий внесок в розвиток освіти Генічеського району колективів шкіл, сільських та селищних голів, директорів шкіл, вчителів.

Грамотою Генічеської районної ради було відзначено депутата Херсонської обласної ради, вчителя навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа 1 ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Толубець Галину Олегівну.

В своєму виступі голова районної ради привітав вчителів району, побажавши їм міцного здоров’я, терпіння, творчого натхнення; зазначив на важливості таких зустрічей перед початком навчального року , на необхідності підтримки таких чудових традицій та з метою покращення комунікацій серед педагогічної громадськості започаткувати проведення спартакіади серед вчителів, що викликало схвалення у педпрацівників району.

На адресу районного керівництва звучали слова вдячності за підтримку сфери освіти Генічеського району. Завдяки спільній скоординованій роботі всіх гілок місцевої влади району багато зроблено , але ще більшого треба досягти.
Закінчив конференцію чудовий виступ талановитих дітей міста та району.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми