Підсумки акції “Збери дитину до школи”

Протягом серпня поточного року  міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Новокаховської міської ради було організовано та проведено акцію «Збери дитину до школи».

Повідомляє сайт НОВА КАХОВКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Нова Каховка Online.

Мета проведення акції – забезпечити дітей-першокласників з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, малозабезпечених та багатодітних родин необхідним шкільним канцелярським приладдям.

Впродовж місяця спеціалістами центру було проінспектовано та складено 64 оцінки потреб на дітей які проживають   у сім’ях,  що  опинились в складних життєвих обставинах.  В результаті 15 дітлахів отримали набори з канцелярським приладдям.

Дбати про дітей, робити їхнє дитинство щасливим, пригортати до серця рідних і вділяти любові чужим, позбавленим родинного тепла, бо ж, кажуть, «чужих дітей не буває». Таким може стати «основний закон» людяності в світі людей – закон любові, тому, хочеться  щоб кожна дитина зустріла це свято – перший в житті дзвоник,  радісно і так само повноцінно як всі діти, що живуть у благополучних сім’ях.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми