Молодь вибирає воркаут у Дні Європи

Великий інтерес присутніх на святкуванні Дня Європи в Києві на Михайлівській площі викликали спортивні розваги, які в Англії, звідки вони до нас і прийшли, називають workout. Це – любительський вид спорту, який включає в себе виконання різних вправ на дворових або вуличних майданчиках, зокрема, на турніках, брусах, шведських стінках та інших металевих конструкціях чи й взагалі без них. Донедавна такі заняття в нас практично не культивувалися, але з розвитком інтернету вони набувають все більшого поширення. Щоправда, в Києві ще немає достатньої кількості таких майданчиків, вважають організатори цього видовища на Михайлівській площі, але бажаючих займатися цим простим і доступним видом стає все більше.

А те, що воркаут дійсно захоплюючий і корисний для здоров`я, продемонстрували учасники дійства. Під щирі оплески присутніх м`язисті хлопі хвацько вправлялись на турніку, роблячи різні перекидання та акробатичні трюки, навіть сальто. Або спортсмен зависав на турніку паралельно землі, а інший  обхоплював його за шию і також приймав таку ж позу. Один із учасників, тримаючись на лівій руці, навіть сказав у мікрофон свій номер телефону – спеціально для фанаток, які так і пищали від захоплення. А які викрутаси вони витворяли на брусах  – аж у очах миготіло! Проте справжній фурор викликала тендітного вигляду дівчинка, яка виступила після них. Вона теж вправно подолала бруси, відразу вийшовши на стійку на руках, потім одну з них навіть відпустила, чим викликала бурхливі овації присутніх. За цим виконала ще кілька ефектних перекидань та зіскок на землю.

«Вечірці» Юля Моїсеєнко розповіла, що займається воркаутом майже два з половиною роки, вивчаючи різні трюки через інтернет. Оскільки в дворі немає відповідного майданчика, то частіше всього їздить у Гідропарк. Брала участь у Всеукраїнських змаганнях, де зайняла перше місце у стріт-воркауті. У нинішніх же її нагородили грамотою в номінації: «За найкращу комбінацію».