День поезії на Херсонщині

Щороку бібліотека суспільно-політичної літератури при виконкомі проводить засідання Літературної криниці, пише сайт Нова Каховка Сьогодні з посиланням на Новая Каховка.

Такі засідання присвячуються Дню поезії та Всесвітнього дня книги і авторського права.

Цього року такий захід пройшов в бібліотеці приладобудівного технікуму для студентів другого та третього курсів. Завідувач бібліотекою суспільно-політичної літератури при виконкомі Наталія Сергєєва познайомила присутніх з літературними новинами та коротко розповіла про нові подаровані літературні видання.

Вона розповіла про місцевих поетів, про те, що одна з міських газет стала випускати літературну сторінку та запропонувала студентам хто пише вірші і прозу приймати активну участь у літературних конкурсах та друкуватися в газетах. Також Н. Сергєєва повідомила, що в газеті «Новий день» за 19 квітня у статті «…Людина кожна якоюсь мірою поет» розповідається про відкриття поетичного аматорського конкурсу імені Максима Рильського «Троянди й виноград», вказані умови конкурсу та адреса на яку слід надсилати твори.
Наталія Олександрівна познайомила присутніх з 23 номером (2016 рік) літературно-художнього альманаху «Степ» (обласне видання, яке друкує твори письменників з усієї області). Також познайомила з результатом великої творчої праці авторів України – Літературним часописом «Барви», з літературним альманахом «Україні присвячую…» (до 25 –річчя незалежності України), із збіркою А.Кичинського «Небажаний свідок», з творами лауреатів літературної премії ім. А.Бахути 2016 року: призовим твором Анатолія Португальського «З погляду майбуття» та збіркою віршів «Вглядываясь вдаль» Альберта Боровика.
Студентам випала нагода поспілкуватися і з поетом Альбертом Боровиком, який розпочав свій виступ з вірша «Книги талисманы», а потім вірші про школу: «Три Аленки», «Перемена», про кохання: «Сонеты любви», «Твой отъезд», «Легенда о любви », про війну та Афган: «Солдат», «Я бачив дивний сон», вірш «Аве Мария», гумор: «Порада медика», «Лікар по тваринам», «Іноземні речі», «Швидка допомога», «Жена».
На завершення зустрічі поет подарував збірку «Задумался прибрежный парк».

Джерело: Нова Каховка Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро